SERDECZNIE WITAMY

NA BLOGU INTERNETOWYM MIEJSKIEGO

PRZEDSZKOLA NR 8 W PIEKARACH ŚLĄSKICH

Przedszkole nasze jest położone na obrzeżach miasta, w miejscu spokojnym i zacisznym .

Dysponujemy rozległym ogrodem z bogatą infrastrukturą. Nasze Przedszkole mieści się w budynku jednokondygnacyjnym na dużym ogrodzonym terenie. Przedszkole wyróżnia się przestronnymi, funkcjonalnymi i kolorowymi salami zabaw.  W przedszkolu pracuje doświadczona kadra pedagogiczna, stale podnosząca swoje kwalifikacje zawodowe. Wychowawcy prowadzą zajęcia z dziećmi na wysokim poziomie, stosując nowatorskie, aktywizujące metody pracy.
 Pracujemy w oparciu o programy dopuszczone do realizacji przez MEN oraz programy opracowane przez nauczycieli przedszkola.

DRODZY RODZICE!
Ulega zmianie godzina rytmiki. Od poniedziałku 16.10.2017 r.
zajęcia będą odbywać się od 15:00 do 15:30.
Jeśli będzie więcej chętnych, powstanie druga grupa (15:30 – 16:00).
O wszelkich zmianach będę informować na bieżąco.
Bardzo proszę o dostarczanie umów do przedszkola w tym tygodniu.
Osoby chętne proszę o dopisywanie się na listę.
STUDIO MUZYCZNY KOCIOUEK

WYJAZD DO TEATRU
W dniu 9.11.17r. (czwartek) proponujemy dzieciom z grup RYBKI, PSZCZÓŁKI i MISIE wyjazd do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie na spektakl lalkowy pt.: „Cudowna lampa Alladyna”. Koszt wyjazdu 25zł (15 zł bilet, 10 zł autokar). Prosimy o wpłatę u wychowawców grup do 3 listopada. Wyjazd z przedszkola o godz. 10, powrót około godz. 12 na obiad.